Site Overlay

Uueks hooajaks uuendatud menüü.

Narva muuseumi restoran Rondeel alustab kevadhooaja uuendatud menüüga, mis on eelmise laiendatud versioon, ühendades takeaway toidu ja traditsioonilise A la Carte kontseptsioonid. Uuendatud menüüs oli meie jaoks oluline arvestada kõigi maitse-eelistustega.

Uuel hooajal seisame silmitsi ülesandega säilitada meie koka Vladimir Upenieki loodud piirimaitsete nägu ja erakordne roogade kvaliteet, mida kinnitab WhiteGuide kvaliteedimärk juba kolm aastat järjest. Siiski oleme lisanud rohkem roogasid, mis on kohandatud ka kohalike inimeste maitsele ja kultuuriharjumustele.

Koos sellega oleme püüdnud laiendada taimetoitude valikut. Seetõttu on kevadises menüüs veelgi rohkem köögivilju ja mitmekesisust, mis peaks rõõmustama paastuvaid või taimetoidulisi toitumistavasid järgivaid inimesi.

Märtsis jätkame pakkuma supppibuffeet argipäeviti 12-15. Valikul on 3 supi (söö palju tahad!), magustoit, tee või kohv hinnaga vaid 5€!

Iga päeva toome kohale peakoka primad pakkumised Narvas ja Narva ppiirkonnas ning kaugemal ida-Virumaal reel ja laupäeval!

Seoses märtsi kuu piirangutega restoran on avatud:

E-N 12-15

R 12-18

Kohaletoimetamine

Narva ja piirkond: iga päev 11:00-20:00

Ida-Virumaa (marsruudil Narva-Kiviõli): R,L.

 

Tellimine: 359 9230, 3599350

rondeel@narvamuuseum.ee

rondeel.ee

Lisa kommentaar

Войти с помощью: